Wiedźmini

Wiedźmini w Perfect World

Ogłoszenie

Zasady Gildii Wiedźminów są zarazem Zasadami Forum. Nie zastosowanie się do zasad gildii jest równoznaczne z konsekwencjami połamanych zasad: usunięcie z gildii/forum.

#16 2009-12-25 15:14:06

Laich

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

No to może i ja się przedstawię, choć część zna mnie już z New Hope lub z forum Sky Line
Mam na imię Magda, pochodzę sobie ze wsi o wdzięcznej nazwie Lubzina, a studiuję Reklamę i PR w Rzeszowie na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. W lutym 2010 skończę 21 lat
Moją pasja od dziecięcia są konie i jeździectwo co też uprawiam spokojnie od jakichś 6 lat. Jestem fanką wszelkich zwierząt, mam psa i chomika ^^ Muzyki słucham każdej, lecz wierna będę zawsze punk rockowi i rockowi. W wolnych chwilach, gdy akurat nie zapykuję się na śmierć w PW xD czytuję książki od horrorów Kinga po fantastykę różnoraką.

Pozdrawiam


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#17 2009-12-28 19:30:22

 Tito

Sojusznik

9987100
Call me!
Skąd: Aleksandów Ł.
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 82
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

No jak każdy to każdy , pora na mnie .
Więc tak:
Mam na imię Kamil , interesuje się sportem , informatyka,Sztukami walki, filmami , muzyka(Hip-hop ,techno,house),anime.Mieszkam koło Łodzi , a dokładnie Aleksandrów Łódzki.
Ulubiona muzyka:
3oda Kru,Protector,LUC, Rahim.
Lubie zwierzęta wszystkie, również pająki i węże.
Poza grą w PW , zajmuje się ćwiczeniem ,imprezami i kontaktami z dziewczynami ^^
GG: 9987100
Skype:arkok123
Fotka: casshern

To tyle o mnie pozdrawiam.


http://img189.imageshack.us/img189/6023/finalfantasy7.gif
One life, one chance..
If you fight with me .... You Die.

Offline

 

#18 2009-12-31 02:31:24

 Neko_chans

Sojusznik

Skąd: <NO DATA PRESENT>
Zarejestrowany: 2009-12-24
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

.. Neko_chans.. urocza, delikatna ale też zadziorna veno....
Ale nie dajcie się zwieść.. Postać tą prowadzi.. <i tu dla niektórych rozczarowanie a dla niektórych zaskoczenie>
JA.. czyli Olek.. Poznaniak.. w wieku. hmm średnim.. (do 30stki niewiele brakuje)
a co powiedzieć o sobie ? Słucham muzyki elektronicznej.. ale nie pogardzę tez operą..
zainteresowania.. sporo więc przytocze: M&A, lotnictwo.. grafika 2D/3D
Czas spędza.. w pracy.. albo w pracy.. albo w PWI.. albo ze znajomymi..

Offline

 

#19 2010-01-01 17:25:33

Vyvren

Nowy użytkownik

7887635
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#20 2010-01-01 23:58:23

Arceile

Druidzi

31318818
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 116
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

To i ja skrobnę parę słów o sobie:P
Na imię mam Tomek (niech was nie zwodzi mój alt:P) 9 stycznia skończę 21lat:P
Obecnie uczę się zaocznie w zawodzie Technik rachunkowości:)
Mieszkam na wsi na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim
zainteresowań mam dużo:P lepiej wiedzieć o wszystkim po trochu nią o jednym wszystko:D
Muzyki słucham każdej jeśli tylko przypadnie mi do gustu:P To samo jest z filmami i serialami:)
Książki to już głównie fantasy:P
I chyba tyle obecnie:P


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg
http://downtube.eu/ <- do ściągania z youtube

Offline

 

#21 2010-01-04 16:59:37

 zettPL

Zbanowany

5114420
Call me!
Skąd: Rybnik / okolice
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 77
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

Hmmm a moje imię to Damian

Mam 18 lat, niewiele.. a może wiele.. kto wie ;D
Pochodzę ze Śląska, z baardzo małej wsi (ok. 1000 mieszkańców) zwanej Sumina, leżącej kilkanaście km od większego miasta - Rybnika (na trasie kolejowej Racibórz - Rybnik - Katowice )
Uczęszczam sobie do technikum - kierunek technik teleinformatyk, III rok
Jak łatwo się domyślić, interesuję się komputerami ale nie fanatycznie.. Lubię składać sprzęt, czasem posłużę znajomym usługami serwisowo-naprawczymi Ponadto lubię muzykę (drum and bass, stary rok w stylu guns'n'roses czy ac/dc, aerosmith, swing - np. dire straits ;] i trochę jazz ale jestem zielony w tej dziedzinie ), książki, głównie fantasy (Sapkowski <33 ) ale nie pogardzę też dobrą powieścią grozy czy "opowieścią niepokoju" z kina to raczej nic takiego ulubionego nie mam, no, chyba że 13 Dzielnica ;] i World Wrestling Entertainment

hmm.. co poza tym.. jestem spod znaku bliźniąt (10.06) uprawiam parkour i od czasu do czasu wplatam się we freerun Jeśli ktoś nie wie co to jest, mogę wytłumaczyć ogólnie lubię sport, ale w stylu badmintona (piłki nożnej nie ogarniam ;/ ) lub gimnastyki czy akrobatyki , nie gier zespołowych

to chyba na tyle ;P


aaaaa no i lubię PWI xD

~~~~~~~~~~~~~~~~

zapomniałem o fotce.. możecie mną straszyć dzieci ;]
http://nasza-klasa.pl/profile/9285203

Ostatnio edytowany przez zettPL (2010-01-14 17:36:15)


Just feel free to be yourself.. And then, You will be able to fly..

Offline

 

#22 2010-01-06 22:25:38

 sebiiii

Użytkownik

11914518
Skąd: Daleko
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

Witam
Nazywam Sie Sebastian pochodzę z Płońska to nie daleko Warszawy urodziłem się 21 Grudnia 1993 roku chodze do liceum wojskowego chcem isc do szkoły oficerskej puzniej na zawodowego w szkole nazywają mnie: mały,GoGo lubie grac w pilke grzebac w komputerach obecnie gram w klubie GladiatorSłoszewo PWI to moja pierwsza gra online ale poza grami lubię imprezowac a i militaria kocham to xd Mam nadzieje ze ta gildia nie rozpadnie sie bo ja jej do 100 lvl napewno nie opuszcze Dziekuje za wysłuchanie pa

Ostatnio edytowany przez sebiiii (2010-01-06 22:26:02)

Offline

 

#23 2010-01-14 12:54:45

 Akardo

Sojusznik

Skąd: Działoszyn kolo Częstochowy
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

Witam all Wiedzminow na Grze mnie Widac czesto i gesto a jak nie to na altach jestem . Na imie mam Robert pochodze z miejscowosci Działoszyn kolo Czestochowy , mam 25 lat z zawodu jestem kucharzem - technikiem Żywienia zbiorowego , lubie rocka techno beakdance (ze wzgledu ze  kiedys tanczylem Electro Boogie) mam bardzo duzo zainteresowan wiec krotko zwiezle i na temat Lubie jezdzic autem z Moja "Gwiazda" (Dziewczyna ) wedkuje i gram na PW a tak to pozdrawiam all Ludzi i dziekuje ze moge byc w tak wspanialej Gildi jaka sa "Wiedzmini"

Offline

 

#24 2010-02-17 11:54:08

 Anateja

Wiedźmin

Skąd: Świat Naleśników
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 55
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

Cze ludzie
Pomyślałam że czas i na mnie
No to tak: Wołają na mnie Karolina, mieszkam w Zabrzu, a chodzę do szkoły w gliwicach. Lubię pw, książki i muzykę(techno, dance, ścieżki dżwiękowe do filmów i gier ogólnie to nie rozróżniam typów muzyki xD) Ostatnio wpadło mi w ucho Black Eyed Peas jak już pewnie sporo osób wie xD Nie, nie lubie się uczyć, ale lubię historię(XIXw. to mój ulubiony ;D), chemię, polaka i fizykę. Do moich rozrywek poza pw należy łażenie po miście z przyjaciómi ;p Nie uprawiam regularnie żadnego sportu, no chyba że basen ale to ze szkoły.

Aaaa! No i mam 14 latek

Moja fotaaaa!! xD tak, możecie zacząć się bać.
http://img198.imageshack.us/img198/2724/1001140p.jpg
Cały ranek się bawiłam w fotografa, a jak się namęczyłam z przerobieniem xd nie jestem dobra w te klocki ;P oprócz tła nic nie ruszałam
Ciao!


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#25 2010-03-11 10:59:45

 Psotnicaa

Wiedźmin

400304
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 10
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

Witam
Na imię mam Małgorzata i mieszkam w Bielsku-Białej:) mam 22 lata choć na tyle nie wyglądam. Co lubię hmm...wiosnę i lato, spacery, truskawki, pająki:), gofry itd. W tym roku zamierzam iść na studia a co z tego wyjdzie to się okaże:) Zdjęcia nie będę tu dawać bo jest już w galerii. Pozdrawiam cieplutko

Ostatnio edytowany przez Psotnicaa (2010-04-06 11:29:33)


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#26 2010-08-24 14:21:23

 AnubisCZ

Tak ten lvl 90 wbilem  :)Rada Wiedzminow - Administrator

Skąd: Warszava
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 385
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

Cao
Mam na imie Dawid. Urodzilem sie W Trzyncu ( po polsku ), to jest u ciesko polskich granic, potem prejechalem calom czeskom, kdy ostatnich 5 lat probovalem grac w MMORPG i potem w PWI poznalem Kaise ( Laerhatia ) i preprowadzilem sie za niom do warszawy ( za rok jest slub ). Jest mi 31 lat, pracuje na takie cos jak infolinia pro firme HP w logistyce pro czechy i slowacie. Lubie gry typu Assassin Creed, fantastycne, RPG, ale i zagram samochody itp. Adventury nie znioszie:) . Filmy - fantastycne, horrory... Music -  no zacynalem kiedys ( pred 15 latami ) na bembny u glownie na Metallice, i to mi zostalo, ostrejsom tez moge ale juz nie tak bardzo np. Nightwish. Sport -  no nie wiem cy to jest sport, praktykowalem siermierke historycnom ( po wypadku to juz nie moge robic ) i sympatyje zostali do dzis. Uwielbiam wode, Egypt ( s tego powodu Anubis ), psy ( no ty durze, u tych malych sie boje ze go nogom skrzywdzie )
I to moze wsysystko
Papatki buzacki Anuba

Ostatnio edytowany przez AnubisCZ (2010-08-24 14:22:56)


Jack London:   Do boje jdi vesele, nebo mrtví, kteří se nesmějí, jsou oškliví.
  Jiří Žáček:     Vojevůdce je voják, který statečně prolévá cizí krev.
http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#27 2010-09-30 17:24:42

Olwena

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy Się (Temat integracyjny)

Nietaktem by było abym ja również się nie przedstawił, więc witam was moi drodzy...
 
Jeżeli o mnie chodzi to nie będę opisywał moich imion i nazwisk, najbardziej charakterystyczne to Endymion co do reszty no na dzień dzisiejszy mam 29 lat i na ta chwile zamieszkuje w Nałęczowie..

Tak naprawdę zastanawiałem się do ostatniej chwili, co by tu dodać, co pominąć gdyż Zasze jest tak ze z jednej strony wszyscy chcielibyśmy opisać siebie w superlatywach tworzyć potoki myśli, które w konsekwencji stworzyłyby nasz obraz z drugiej zastanawiamy się czy to dobrze i czy osoba po przeciwnej stronie nie zanudzi się lub nie pomyśli o nas jako przysłowiowych „narcyzach”…

Musze przyznać, iż je, jeżeli o mnie chodzi to już troszkę doświadczyłem począwszy od 4 roku nauki sawuar wiwru szeroko rozumianej j.francuskeigo oraz jazdy konnej aż po pojechanie stopem z Pd Francji do Polski…

Ponoć człowiek w zamierzeniu uczy się przez całe życie a ze swoich błędów wyciągać nioski, zamierzenie piękne, ale tylko w teorii a do czego zmierzam powiecie a do tego ze ja również poszukuje sensu niekiedy życia przy dobrym winku z przyjaciółmi i jak na razie sensu nie znalazłem, ale bodźców, co nie miara^^…

Jestem hedonista Moza rzec nie poganem lub, jak kto woli czysta forma satanizmu bez idiotycznych dodatków palenia kukiełek i innych bzdur gdyż tak naprawdę satanizm to hedonizm bez dopalaczy…
Lubię lody śmietankowe polane olejem z pestek dyni z pierwszego tłoczenia oczywiście dodam ze smakują podobnie jak te podawane niedaleko pałacu Dożów  w Wenecji…
Co do form aktywnego spędzania czasu to głownie narty zimą lub na byle, czym ale  nie deska, w pozostałe pory roku jazda konna, rower zarówno szosowy, jaki przełajowy i biegi max 8-10km..

Co do gier to na przestrzeni tych 19 lat to głównie rgp zarówno tradycyjne  z wyjątkiem warhammera jak i elektroniczne głownie japońskie a z zachodnich to TES i zbliżone do niego…

Na chwile obecna odpoczywam po 2 kierunku, który na szczęście udało mi się skończyć…

Praca hmm. „oto jest pytanie” spróbuje wiec odpowiedzieć na nie z jednej strony restaurator a
raczej członek gdyż to firma rodzinna z drugiej pseudo grafik, „ale cienki zaręczam”…

Cóż tak naprawdę każdy się zastanawia i mówi jeszcze wszystko przed tobą owszem w pewnym sensie sam podzielam to zdanie z optymistycznego punku widzenia, ale nie do końca przyświeca mi to twierdzenie „Carpe diem ‘’ gdyż można się zmęczyć a tego nie chcemy nieprawdaż…

Wydaje mi się, że to chyba wszystko, ale nie powiem jeszcze dekuje za uwagę i do zobaczenia w grze…

Pozdrawiam Endymion…

Ostatnio edytowany przez Olwena (2010-09-30 19:32:38)


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sasuke1.pun.pl www.mat2011ps.pun.pl www.shinobigakure.pun.pl www.mehoffera103.pun.pl www.zkmgda.pun.pl