Ogłoszenie

Zasady Gildii Wiedźminów są zarazem Zasadami Forum. Nie zastosowanie się do zasad gildii jest równoznaczne z konsekwencjami połamanych zasad: usunięcie z gildii/forum.

#16 2010-01-26 19:54:42

 ArkanumDitch

Użytkownik

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 119
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

Ja nawet nie wiedzialem, ze moga byc jakies afery z powodu ze ktos z nefem sie zadaje i go nie nienawidzi...

Offline

 

#17 2010-01-26 20:05:05

Vilquor Piwochlap

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 218
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

Ja jeszcze raz powiem. Wola nam pomogła, i chwała jej za to. Jestem jej wdzięczny i tylko JEJ. Nikomu innemu. Nie będę z tego powodu całował po rękach przywódców Legendary. Podobnie jest z Grześkiem z Nefa. I tak samo jest z każdym innym graczem, który poda mi rękę, albo przyjmie moją wyciągniętą dłoń. Może niektórzy zapomnieli, ale jesteśmy tu dla zabawy, nie by wzajemnie się mordować. Mylę się może?


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#18 2010-01-26 20:21:04

 Horalky

Sojusznik

9456440
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 46
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

Widzę ze ludzie to naprawdę maja problemy, co komu do tego kto z kim pisze i u kogo szuka pomocy ? Wola szukaliśmy odpowiedzi w sprawie bidowania i nic, ktoś z Nefa postanowił pomoc dobrze dlaczego nie.Ala pisała nie mamy z nikim paktów po prostu dobrze się bawimy, a reszta szuka co zrobić żeby nas zniszczyć Robicie wielką aferę z niczego tak naprawdę. Udzielałaś pomocy pisząc tutaj na forum i jesteś jedyną osobą z Legendary za co dziękujemy ale to wszystko.

Wolandowa napisał:

I oczywiście nie twierdzę, że macie jakikolwiek zakaz, o nie! Wasza sprawa z kim chcecie przystawać.

Nie mamy zakazu ale widzę ze jest jakieś ale...  może daj spokój i baw się grą i otwórz szerzej oczy a nie ze ktoś z Nefa to źle bo wtedy pokazujesz jakie masz płytkie myślenie, dziękuje i pozdrawiam


"You can blame who you want but you can't blame me"




Horalky - chwilowe off

Offline

 

#19 2010-01-26 20:44:47

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: Dziwna sprawa

KaoruPL napisał:

"czy to kurwa sredniowiecze?" ... -.-"

Dziekuje Chyba tak....

Offline

 

#20 2010-01-27 07:07:44

 ArkanumDitch

Użytkownik

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 119
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

Zamknijcie sprawe i juz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witcher.pun.pl www.boxmanager.pun.pl www.wojnyswiatowe.pun.pl www.dziecikwiaty.pun.pl www.rodowody.pun.pl